Güncel

Gerçek Zamanlı 3D Yayın Grafikleri için Wasp3D

WeatherMapGraphic weathermaps-bigWeatherTableGraphic

Türkiye’de ulusal kanallar başta olmak üzere, TRT Türk, KanalA, BeyazTV, SportsTV, İstime ve Tivibu Spor gibi kanallar tarafından kullanılan Wasp3D, geniş kullanım alanıyla bir ulusal TV kanalının tüm KJ, Video Wall Yönetimi ve Sanal Stüdyo ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Wasp3D, genişlemeye müsait yapısıyla, rejiler için düşük maliyetli çözümler sunarken, haber alt yazı geçişlerinde, canlı görüntü uygulamalarında, borsa ve para durumu alt bant geçişlerinde kullanılmaktadır. Yazılım ayrıca; hava durumu, spor istatistik ve seçim grafikleri oluşturulurken de kullanılır.

BreakingNewsLowerThirdNewsWindows

Wasp3D Real Time 3D Grafik Programı

Türkiye distribütörlüğünü Avkom Teknoloji’nin yaptığı Beehive Systems’in ürünü olan Wasp3D, Real Time 3D grafik programı olmasının yanında, bir çok özelliği de beraberinde getirmektedir.

Farklı kaynaklardan gelebilecek SQL, XML, Excel, TXT formatlarındaki data bilgileri Wasp3D yazılımına otomatik olarak entegre edilebilir. Wasp3D paketinde yer alan Data Buzz sayesinde, farklı departmanlar data girişlerini (Kj, Ticker, Kelebek gibi) kendileri gerçekleştirebilirler.

Rakipleriyle karşılaştırıldığında fiyat avantajının yanısıra, Texture Map’te 4 layer desteklemesi, phong render yapabiliyor olması ve pluginsiz yapısı, bu sistemi tercih edilir hale getirmektedir. Sistem 8 kanal SDI girişe ve bir kanal SDI Fill ve Linear Key çıkışına sahiptir.

Wasp3D ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 320 88 20 numaralı telefondan Avkom Teknoloji’yi arayabilirsiniz.

 

 

Cevapla