Güncel

İSPOT VIDEO WALL

TRT Haber, Beyaz TV gibi yeni kurulan pek çok TV kanalında, stüdyolarda kullanılmaya başlanan Video Wall sistemlerinin çerçeve kalınlığı 3mm. Avkom Teknoloji’nin çok ince çerçeveli video wall sistemleri, kullanıldığı her stüdyoda beğeni kazanıyor.
TRT Haber, Beyaz TV gibi yeni kurulan pek çok TV kanalında, stüdyolarda kullanılmaya başlanan Video Wall sistemlerinin çerçeve kalınlığı 3mm. Bu çok ince çerçeve kalınlığına sahip ekran modulleri ve Avkom Teknoloji tarafından geliştirilen montaj – donanım tekniği ile kurulumu yapılan stüdyolar, ekranlara renk katmaya başladı.
2×2 den, 16×16 ya kadar farklı kombinasyonlar ile uygulanan sabit modeller yanında, çok amaçlı ve gerektiğinde farklı stüdyolarda da kullanılmak üzere, hareketli modeller de geliştirilmiş.
Avkom Video Wall sistemleri, 46” özel endüstriyel ekranlardan oluşmakta olup, 178 derecelik açısı ile geniş bir görüş sağlamaktadır. 1200:1 kontrast ve 700 cd brightness değerler ile parlak bir görüntü vermektedir.
İstenildiğinde 16.5 metre genişlik ve 9.3 metre yüksekliğe kadar alana uygulanabilen Video Wall sistemlerinde, halen kullanılmakta olan her türlü video formatında görüntü oynatmaktadır.
1366×768 pixel WXGA resolution’a sahip paneller, 16.7 milyon (true color) renk kullanmaktadır. Ekran ömrünün, full kullanımda bile 50.000 saatten fazla olması, dikkat çeken özelliklerinden biridir.
Avkom ayrıca iSpot markası ile yeni bir Dijital Poster geliştirmiş olup, 12.1” den 72 “ e kadar farklı modelleri satışa sunmuştur.

Detaylı ürün model ve bilgilerini www.ispot.com.tr adresinde inceleyebilirsiniz.