Güncel

Kurumsal Web TV’nizden Herkese Ulaşmanın En Kolay Yolu

haberdiger

Kurumsal firmalar, misyon ve vizyonlarını, hedeflerini, eğitim ve seminerlerini kendi web TV’leri üzerinden, diledikleri ortamda ve diledikleri kişiye aktarabilmektedirler. Firmalar, bu sistemlerle beraber kurumsal kimliklerini kendi web TV’leri üzerinden devam ettirebilir ve çalışanların aşina olmasını ve benimsemesini sağlayabilirler.

TriCaster ile kurumlar, kendi oluşturdukları etkili canlı yayınlarla kendi web TV’leri üzerinden herkese ulaşabilirler.
TriCaster’ın içerisinde barındırdığı sanal stüdyo seçeneği, kurumları bütçe kaybından kurtararak kendi web TV’lerinden gerçek zamanlı olarak yayın yapabilmesine yardımcı olur.

Web TV üzerinden yayınlanacak videolar arasında geçişler yapabilir, gerçek zamanlı efektler ile görüntülerini süsleyebilir, üzerine yazı, grafik ve logo basabilir, tüm bunları yaparken elde edilen sonucu aynı anda istedikleri platformdan yayınlayabilir ve kaydedebilirler.

Yeşil perde önünde tüm stüdyo imkanlarına sahip sanal stüdyolarda yayın yapabilir veya kuruma özel stüdyolar tasarlayabilirler.

Yayıncılığa başka bir bakış açısı getirerek, dekor problemleri ile uğraşmadan görüntüleri sanal dekorlarla kaliteli bir şekilde birleştirebilir, farklı kamera hareketi ile sanal dekorları hareketli hale getirebilirler.

Kurumsal Web TV’nin firmanın vizyonuna birçok katkısı olacaktır. Yapılacak tüm görsel faaliyetlerin bu platform üzerinden tüm çalışanlara ve hedeflenen müşteri kitlesine ulaşmasını sağlayabilirler. Görsel faaliyetlere örnekler;

Yönetici duyuruları
Ürün tanıtımları ve eğitimleri
Personel eğitimleri ve iç iletişim videoları
Toplantı ve etkinliklerin yayınlanması
Canlı konferans görüşmeleri yapılması ve yayınlanması
Müşteri başarı hikayeleri
Sektörel olarak hazırlanan içeriklerin yayınlanması

Cevapla